Xblitz Kids Watch Watch Me

Interaktywny smartwatch GPS z aktywną ochroną rodzicielską  Xblitz Kids Watch Watch Me to nie tylko modny, ciekawie wyglądający gadżet – to także sposób na zdalną ochronę kilkulatka i jeszcze lepszą kontrolę rodzicielską. Dzięki karcie SIM umieszczonej w urządzeniu, z zegarka można korzystać tak jak z telefonu komórkowego, a wysyłając z niego sygnał SOS, dziecko ma pewność, że zaalarmowany opiekun zdąży udzielić mu niezbędnej pomocy.

Marka Xblitz w swoim asortymencie oprócz smartwatchy GPS ma także urządzenia takie jak kamery samochodowe i sportowe, nianie elektroniczne, czy sprzęt audio. Znajdziemy tam szeroki wybór produktów i rozwiązania, które codziennie mogą ułatwiać nam dbanie o wygodę i bezpieczeństwo.

Lokalizuj, dzwoń i chroń

Zegarek marki Xblitz został opracowany pod kątem zabawy, szybkiej komunikacji z kilkulatkiem, monitoringu jego aktywności i lokalizacji. Jest zatem nie tylko zabawką, ale i urządzeniem, dzięki któremu rodzic może w pełni zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka. Opiekun w każdej chwili na swoim smartfonie może sprawdzić, w którym miejscu aktualnie znajduje się jego syn lub córka – zegarek wysyła swoją pozycję na telefon, z którym został sparowany. Nie wiesz, czy Twoje dziecko jest w szkole? Zastanawiasz się, czy z całą pewnością przebywa w domu? Z łatwością zweryfikujesz to w aplikacji mobilnej.

Wybierając ten model, mamy możliwość wyznaczenia konkretnych stref, których opuszczenie zostanie zasygnalizowane alarmem. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje dziecko oddalało się od miejsca zamieszkania lub zależy Ci na tym, aby wiedzieć, że właśnie po skończonych zajęciach wyszło ze szkoły, ta funkcja z pewnością Ci się przyda.

Dzięki karcie SIM, która jest już umieszczona w zegarku, urządzenie z powodzeniem zastąpić może telefon. Jeżeli Twoje dziecko jest za małe na własny smartfon lub jeśli chcesz, by w znacznym stopniu ograniczyło czas, który spędza z nim w rękach, smartwatch może okazać się doskonałym sposobem na pozostanie z kilkulatkiem w stałym kontakcie. Karty znajdującej się w inteligentnym lokalizatorze nie musisz nigdzie rejestrować. Przez pierwsze 30 dni korzystanie z urządzenia jest za darmo. Następnie należy wybrać jeden z dostępnych pakietów miesięcznych. Smartwatch działa w połączeniu z aplikacją Calmean. Urządzenie odbiera połączenia od 10. numerów i te same numery mogą na zegarek zadzwonić.

Powiadomienia SOS i aparat

Smartwatch marki Xblitz po użyciu konkretnego przycisku wyśle do rodzica sygnał SOS i powiadomi tym samym opiekuna, że kilkulatek potrzebuje natychmiastowej pomocy. Zapewnia to spokój, bezpieczeństwo i pewność, że w przypadku wystąpienia niespodziewanej sytuacji, nasza pociecha nie pozostanie bez potrzebnego wsparcia. Urządzenie ma wbudowany aparat, którym zdjęcie można wykonać także zdalnie z poziomu aplikacji. Jeśli więc smartwatch zgninie lub będziemy chcieli się upewnić, że nasze dziecko nie potrzebuje pomocy, jest w szkole, czy w domu, sami, zdalnie możemy wykonać fotografię.

Pozostałe funkcje

Model marki Xblitz to nie tylko ochrona – to także ciekawy gadżet dla każdego kilkulatka. Smartwatch dostępny jest w dwóch kolorach – niebieskim i różowym. Ma kolorowy, dotykowy wyświetlacz, krokomierz, latarkę i pozwala na monitoring snu i automatycznie wysyła wiadomość alarmową na telefon opiekuna, kiedy poziom baterii spadnie za nisko. Ciekawą funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, są wirtualne serduszka – możemy przyznawać je dziecku w ramach nagrody za dobre zachowanie. Pojemność baterii to 400mAh.