Lokalizator GPS dla dzieci Locon Watch Video

Locon Watch Video marki Locon — inteligentny zegarek z funkcją wideorozmów

Marka Locon istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. W jej asortymencie znajdziemy urządzenia mające na celu pomoc w zdalnej opiece nad bliskimi osobami oraz cennymi rzeczami, a także dedykowane aplikacje, które pomagają nam chronić to, co dla nas najważniejsze. Rozwiązaniom marki zaufało już ponad MILION klientów, nie dziwi więc fakt, że firma stale się rozwija, udoskonala swoje rozwiązania i proponuje nowe produkty. Jednym z urządzeń dla dzieci, które znajdziemy w asortymencie marki, jest smartwatch dla najmłodszych Locon Watch Video. Na tle innych, ten inteligentny zegarek wyróżnia się przede wszystkim funkcją wideorozmów, które oprócz dobrej zabawy, mogą pomóc nam w zapewnieniu bezpieczeństwa naszym dzieciom.

Co Ci daje funkcja vwdeorozmów?

Wielu z nas może się wydawać, że funkcja widorozmów może przydać się tylko w momencie, kiedy po prostu chcemy zobaczyć się i porozmawiać z naszym dzieckiem. Jest to oczywiście prawda, niemniej, warto spojrzeć na wideorozmowy odrobinę szerzej ponieważ funkcja ta może doskonale sprawdzić się także wtedy, kiedy obawiamy się o bezpieczeństwo naszego kilkulatka. Łącząc się z maluchem przy pomocy wideo zawsze zobaczymy, czy nasz syn lub córka są w miejscu, w którym powinni, a także przekonamy się, czy panująca dookoła nich sytuacja nie jest podejrzana i niebezpieczna. Zegarek Locon Watch Video jest doskonałą alternatywą dla smartfona. Jeśli Twoje dziecko wyjeżdża na kolonie, zieloną szkołę, czy wycieczkę, a Ty obawiasz się, że drogi telefon może być nieodpowiednim urządzeniem dla malucha, spokojnie możesz podarować mu Locon Watch Video i rozmawiać z pociechą zarówno dzięki wideorozmowom, jak i normalnym połączeniom głosowym.

Gadżet dla każdego dziecka

Locon Watch Video to zegarek, z obsługą którego nie będą mieć problemu już kilkuletnie dzieci. Smartwatch posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz, a korzystanie z niego jest wyjątkowo intuicyjne. Maluch może cieszyć się funkcjami takimi jak wbudowany telefon, wymienione wyżej wideorozmowy, czat głosowy, aż dwie gry (matematyczna i zręcznościowa w stylu Tetris), czy licznik kroków. Oprócz tego kilkulatek może korzystać z aparatu fotograficznego, a wykonane zdjęcia zapisywać w galerii i wysyłać je na smartfon swoich rodziców.

Uwagę należy zwrócić także na wysoką jakość wykonania i bardzo modny design.

Spokój o dziecko z Bezpieczną Rodziną

Wybierając smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video marki Locon, otrzymujemy dostęp do dedykowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina. W intuicyjnej usłudze możemy lokalizaować nasze dziecko przez 24/7, odbieramy najważniejsze alerty — w tym SOS, kiedy maluch potrzebuje naszej pomocy. W aplikacji możemy wygodnie ustawić strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, plac zabaw, czy dom dziadków — jeśli maluch pojawi się w danym miejscu, lub je opuści, natychmiast się o tym dowiemy.

Kiedy niepokoić Cię będzie brak kontaktu z maluchem, wystarczy, że uruchomisz opcję nasłuchu otoczenia. Po nawiązaniu dyskretnego połączenia z zegarkiem, przysłuchasz się temu, co dzieje się w otoczeniu kilkulatka. W aplikacji sprawdzisz także historię miejsc, w których w przeszłości znajdowało się Twoje dziecko.

Pozostałe informacje

Inteligentny zegarek GPS dla dziecka Locon Watch Video otrzymujesz w zestawie z kartą SIM — urządzenie po rozpakowaniu jest już prawie gotowe do działania, musisz jedynie w prostych krokach dodać je do usługi. Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności zegarka i aplikacji, wymagany jest pakiet Bezpieczna Rodzina — wybierzesz go wygodnie w momencie zakupu urządzenia.