Motus Watchy

Unikalny design, funkcja lokalizacji, przycisk SOS, wbudowany telefon i blokada obcych numerów – inteligentny zegarek Motus Watchy nie tylko przyciąga wzrok ze względu na swój unikatowy wygląd – jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu rodzice mogą pozostawać w stałym kontakcie z dzieckiem i dbać o jego bezpieczeństwo.

Marka na swojej stronie oprócz smartwatchy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oferuje przede wszystkim hulajnogi elektryczne, które umożliwiają szybkie i wygodne przemieszczanie się po mieście.

Zegarek GPS dla dzieci marki Motus Watchy w kolorze czarnym z ekranem godzinowym

Inteligentny zegarek z telefonem

Połączenie zegarka z telefonem komórkowym to pewność, że Ty i Twoje dziecko możecie być w stałym kontakcie. Smartwatch wykonuje i odbiera połączenia przychodzące od 20 różnych numerów, które wcześniej należy wpisać do książki telefonicznej. Aby zwiększyć bezpieczeństwo kilkulatka, rodzic ma możliwość zablokowania obcych połączeń – daje to pewność, że na zegarek nie zadzwonią niepowołane osoby, takie jak, chociażby telemarketerzy.

Bezpieczeństwo to priorytet!

Każdy rodzic jest spokojniejszy, kiedy wie, czy jego pociecha wróciła bezpiecznie do domu z zajęć lekcyjnych, dotarła spokojnie do szkoły, czy zgodnie z tym, co mówiła, bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw. Aby nie być nadopiekuńczą mamą, czy tatą, który bez przerwy do kilkulatka dzwoni – wystarczy podarować mu lokalizator, a samemu zainstalować na telefonie odpowiednią aplikację. W przypadku smartwatcha marki Motus jest to aplikacja Motus Tracker. Chcąc się upewnić, że wszystko w porządku, opiekun uruchamia mapę i widzi, gdzie dokładnie znajduje się jego pociecha. Smartwatch Motus Watchy używa kilku systemów lokalizacji – są to GPS, AGPS, LBS i W-Fi. Kiedy dziecko jest wewnątrz budynku, urządzenie zostanie zlokalizowane za pomocą LBS. Gdy kilkulatek wyjdzie na zewnątrz, smartwatch przełączy się automatycznie na lokalizację GPS.

Aplikacja Motus Tracker daje także rodzicom możliwość przejrzenia historii lokalizacji – ustalenie, czy dziecko było na zajęciach dodatkowych, czy nie wagaruje lub nie chodzi do miejsc, do których nie powinno – nie będzie stanowiło żadnego problemu.

SOS i strefy bezpieczeństwa

Ustawienie indywidualnych stref bezpieczeństwa i natychmiastowa informacja o opuszczeniu danego obszaru da rodzicom pewność, że ich pociecha jest już w szkole, wróciła do domu, lub cały czas bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw. Awaryjny przycisk SOS to z kolei doskonałe zabezpieczenie dla kilkulatka na wypadek, gdyby znalazł się w niecodziennej sytuacji wymagającej wsparcia dorosłych. Jeśli Twoje dziecko jest zaczepiane przez innych uczniów, obawiasz się, że może stać mu się krzywda lub jeżeli po prostu chcesz, by zawsze czuło się bezpieczne – smartwatch będzie doskonałym rozwiązaniem. Wystarczy, że kilkulatek w razie potrzeby przytrzyma guzik SOS przez 5 sekund, a jego lokalizator zadzwoni i wyśle wiadomość do maksymalnie 3 opiekunów.

Gadżet z unikatowym designem

Smartwatch dla dzieci Motus Watchy posiada certyfikat IP67, co oznacza, że jest odporny na pył i pot, a także bez problemu może być używany w deszczu. Co więcej, dzięki spełniającemu normy UE silikonowi, z którego zrobiona jest podstawa koperty i pasek, nie trzeba martwić się o zarysowania i zachlapania. Nie sposób nie zwrócić uwagi na interfejs, czytelny i ostry dotykowy, kolorowy wyświetlacz i oczywiście pasek. Urządzenie możemy kupić w dwóch wersjach – z paskiem w misie lub charakterystyczne potworki. Do zestawu dołączony jest drugi, dodatkowy pasek.