Garett Kids Cool

Dostępny w czterech kolorach lokalizator dla dziecka Garett Kids Cool to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu rodzic może być w stałym kontakcie ze swoją pociechą. Wbudowany moduł GPS, przycisk SOS, funkcja telefonu, monitoring głosu, czy GEO ogrodzenie – to wszystko pozwoli opiekunowi upewnić się, że kilkulatek jest w pełni bezpieczny. Urządzenie jest także ciekawym gadżetem wyposażonym w aparat i krokomierz.

Marka Garett oprócz smartwatchy dla dzieci i dorosłych, w swoim asortymencie posiada także kamery samochodowe, drukarki 3D, powerbanki, Google VR, głośniki Bluetooth oraz  akcesoria do sprzedawanych urządzeń. Firma w 2017, 2018 i 2019 roku uzyskała złote godło w programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Smartwatch Garett Kids Cool – dyskretna kontrola i pełnia bezpieczeństwa

Lokalizator dla dziecka marki Garett posiada wbudowany moduł GPS – dzięki tej funkcji zatroskany rodzic w każdej chwili może sprawdzić, gdzie przebywa jego pociecha. Jeśli Twój kilkulatek często nie odbiera telefonu, spóźnia się do domu, czy zapomina do Ciebie oddzwonić, dzięki opcji namierzania smartwatcha, w swoim smartfonie w kilka sekund przekonasz się, w którym miejscu znajduje się Twój syn lub córka.

Inteligentny zegarek Garett Kids Cool do lokalizowania dziecka (a dosłownie mówiąc urządzenia, które dziecko nosi na nadgarstku), do podania jak najdokładniejszego miejsca pobytu naszej pociechy wykorzystuje 3 technologie: GPS. LBS i Wi-Fi. Umożliwia to ustawienie GEO ogrodzenia – rodzic wyznacza w aplikacji bezpieczny obszar, którym może być dom, szkoła, czy plac zabaw – kiedy kilkulatek przekroczy jego granicę, w telefonie opiekuna uruchomiony zostanie alarm. Funkcja ta pozwoli Ci upewnić się, czy Twoja pociecha bezpiecznie dotarła na lekcje, wróciła do domu, czy oddaliła się z podwórka.

Zegarek jak telefon

Urządzenie obsługuje karty SIM wszystkich operatorów, a sam model współpracuje z darmową aplikacją, którą rodzic instaluje na swoim smartfonie. Wbudowany telefon umożliwia stały kontakt z dzieckiem. Jeśli wahasz się, czy Twoja pociecha nie jest za mała na posiadanie własnej komórki – taki smartwatch może być doskonałym rozwiązaniem. Zegarek zarówno dzwoni, jak i odbiera połączenia przychodzące.

Twoje dziecko nie lubi pisać sms-ów lub nie ma na nie czasu? Żaden problem! Smartwatch Garett Kids Cool umożliwia kilkulatkowi wysyłanie krótkich, 15-sekundowych wiadomości. Jeżeli kilkulatek chce przekazać Ci coś ważnego w możliwie jak najszybszym czasie – ta funkcja na pewno mu się przyda!

Powiadomienia SOS

Znajdujący się z boku urządzenia przycisk SOS umożliwi Twojemu dziecku natychmiastowe wezwanie pomocy w nagłej sytuacji. Kiedy kilkulatek źle się poczuje, będzie zaczepiany przez obce osoby na ulicy, ulegnie wypadkowi lub poczuje się niepewnie w związku z zachowaniem rówieśników, lub innych uczniów – naciśnięcie jednego przycisku zaalarmuje nawet 3 numery telefonu jednocześnie.

Funkcją, która pomoże nam dyskretnie dbać o bezpieczeństwo dziecka, z pewnością jest zdalny podsłuch – jeśli martwisz się brakiem kontaktu, dzięki aplikacji bez trudu posłuchasz, co dzieje się w otoczeniu Twojej pociechy.

Funkcje smartwatcha

Smartwatch Garett Kids Cool dostępny jest w 4 wariantach kolorystycznych – dla naszego dziecka możemy wybrać urządzenie w kolorze niebieskim, żółtym, różowym lub czarnym. Zegarek posiada wymienne paski – w razie uszkodzenia bez problemu wymienimy go na nowy. Lokalizator ma kolorowy, dotykowy wyświetlacz i jest wodoodporny na poziomie IP54 (odporny na przypadkowe zachlapania). Urządzenie dzięki kilku funkcjom jest rewelacyjnym gadżetem dla najmłodszych – wbudowany aparat, krokomierz, monitor snu, budzik, latarka LED, czy gra matematyczna sprawią, że każdy obdarowany maluch będzie nim zachwycony.